Strict Standards: Non-static method Kurz::get_list() should not be called statically in /home/attackfitness.cz/attackfitness.cz/index.php on line 102

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/attackfitness.cz/attackfitness.cz/class-mysql.php on line 102
AttackFitness.cz
Aerobic
Telefonní kontakt:
(+420) 731 273193
(+420) 597 489424
Podrobnější informace o aerobicu:
Charakteristiky lekcí
Perfect body

tréninková metoda využívá velké množství variabilních cviků, cvičebních stylů a pomůcek zapojuje komplexně celé tělo. Napomáhá zpevňovat, budovat svalovou hmotu a aktivuje účinné spalování tuků. Cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

Perfekt body
Pilakalajoga
Pilates
Power step
Jedná se o intenzivní silově vytrvalostní trénink využívající stepů.Je to zvláštní forma step aerobicu,zaměřená především na posílení svalů jednotlivých svalových skupin.Choreografie je podstatně jednodušší a jsou v ní obsaženy ve velké míře posilovací prvky,výpady a balanční prvky.
Power yoga

Cvičení, které kombinuje pozice jógy a stretchingové metody. Cvičební styl, určený lidem, kteří chtějí ovládat své tělo, protáhnout se a odpočinout si.

Problémové partie od 23.9.
Problémové partie od 7.10.
Strong by zumba
Strong by zumba od 15.9.
Stránky 1 2 3 4