Strict Standards: Non-static method Kurz::get_list() should not be called statically in /home/attackfitness.cz/attackfitness.cz/index.php on line 102

Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/attackfitness.cz/attackfitness.cz/class-mysql.php on line 102
AttackFitness.cz
Aerobic
Telefonní kontakt:
(+420) 731 273193
(+420) 597 489424
Podrobnější informace o aerobicu:
Charakteristiky lekcí
Perfect body

tréninková metoda využívá velké množství variabilních cviků, cvičebních stylů a pomůcek zapojuje komplexně celé tělo. Napomáhá zpevňovat, budovat svalovou hmotu a aktivuje účinné spalování tuků. Cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

PERFECT BODY 19.4.ZRUŠENO
Perfekt body
Pilakalajoga
PILAKALAJOGA 10.4.ZRUŠENO
Pilakalajoga 10.5.ZRUŠENO
Pilates
POWER JOGA 27.2.ZRUŠENO
Power step
Jedná se o intenzivní silově vytrvalostní trénink využívající stepů.Je to zvláštní forma step aerobicu,zaměřená především na posílení svalů jednotlivých svalových skupin.Choreografie je podstatně jednodušší a jsou v ní obsaženy ve velké míře posilovací prvky,výpady a balanční prvky.
Power yoga

Cvičení, které kombinuje pozice jógy a stretchingové metody. Cvičební styl, určený lidem, kteří chtějí ovládat své tělo, protáhnout se a odpočinout si.

Stránky 1 2 3 4